KONST / Litografier / Färglitografi 12433223
nr 1243 3223
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Färglitografi, Skärgård. Signerad, numrerad 26/260. Motivet: 39x56 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
500 kr
måndag 25 mars 2019
kl 20:32:41
25/3 20:02:14
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson